Seznam produktů značky nuevo

nuevo pro kočky a psy

Přírodní a vyvážené superprémiové krmivo s vysokým podílem čerstvého masa. Vyrobeno v Neměcku.

vaničky - konzervy - kapsičky

bez umělých barviv | bez chemických dochucovadel | bez konzervačních látek | bez masného odpadu | bez náhražek proteinů | bez kostní moučky

nuevo vaničky pro kočky

Vaničky LovelyFilets skrývají lákavé kousky kvalitního masa v kombinaci s vitamíny a minerály, které kočky potřebují. Pestrý výběr z 9 různých variant, včetně monoprotein i kotě. Dostupné také v multipack balení.

nuevo konzervy pro kočky

Čerstvé maso, zdravé ovoce a nejkvalitnější oleje v superprémiové kvalitě, s kuřecí, hovězí, jehněčí i rybí příchutí. Při výrobě jsou dodržovány nejpřísnější postupy k zajištění nejvyšší kvality a chutnosti.

nuevo kapsičky pro kočky

Vysoce kvalitní bílkoviny z čerstvého masa v kombinaci s lososovým olejem dodávají potřebnou energii a správné množství mastných kyselin Omega 3 a Omega 6 podporují zdravou kůži a lesklou srst.

nuevo super-premium konzervy pro psy

Řešení pro specifické požadavky na výživu Vašeho psa s vysokým podílem živin.
řizpůsobeny komplexním potřebám psa, od štěněte až do senior věku ho provázejí zdravým, aktivním a dlouhým životem.

nuevo sensitive konzervy pro psy

Řada sensitive je speciálně vyvinuta pro psy s citlivým trávením. Receptury obsahují pouze jeden vybraný protein (jehněčí, hovězí, kuřecí a rybí), který řeší problémy při sklonech k intoleranci.

Existuje 47 produktů.

Zobrazení 1-20 z 47 položek
Nuevo pes adult Hovězí konz. 400g
nuevo

Nuevo pes adult Hovězí konz. 400g

Nuevo pes adult Hovězí konz. 400g

Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s obsahem hovězího masa. Esenciální látky, vitamíny, minerály a další výživné látky vytvářejí vyváženou, komplexní stravu. Zdrojem energie, výborně stravitelné a obvzláště chutné.

Cena 39 Kč
There are not enough products in stock